Расправа о преднацрту Просторног плана општине Рудо

IMG_0481

Дана 01.08.2013.године одржана је стручна расправа о преднацрту Просторног плана општине Рудо. У расправи су поред чланова Савјета за израду Просторног плана учествовали и представници Завода за просторно планирање а.д. Бијељина, директор дипл.арх. Славко Лазић са сарадницима, проф. др. Стевом Пашалић, проф.др. Митром Перушић и Анђом Ђурић.

На стручној расправи је утврђен коначан приједлог нацрта Просторног плана који ће бити достављен Скупштини општине Рудо на усвајање и упућивање на јавну расправу.

Према рјечима предсједника Савјета Драгана Павловића сада су испуњени услови за усвајање нацрта  Просторног плана, а након његовог упућивања у јавну расправу  грађани ће моћи извршити увид у исти и евентуално дати своје примједбе и приједлоге.