Kапиталне инвестиције у општини Рудо

IMG_0055

Према плану капиталних инвестиција општине Рудо , за 2013. годину,  у току су радови на неколико локација и објекта.

Тренутно  се изводе радови на реконстукцији зграде Основне  школе у Мокронозима . Вредност инвестиције је 25  000 КМ а планирана је замјена прозора и улазних врата , као и израда нове демит  фасаде.  По рјечима директора   КП „Услуга „Рудо , рок за завршетак радова је 30 дана од дана почетка извођења , и очекује се да ће се планирани радови извести у уговореном року.

Осим овог објекта ,ради се и реконструкција зграде Основне  школе на Увцу . Вредност  радова је 10 000 КМ.  Планирана је замјена подова и израда заштитне ограде на игралишту , као и израда улазне капије у школско двориште .Завршетак радова  очекује се  крајем ове седмице.Извођач радова на оба објекта је  КП „Услуга“ Рудо.

Почели су и радови на мосту Ступчаник  у  Штрпцима.Вредност  инвестиције је 21 704 КМ .Извођач  радова је предузеће „Еlectric  RPA“ из Вишеграда.

IMG_0060