Регионална пољопривредна изложба

farma ovaca

Општина Рогатица организује 49. Регионалну пољопривредну изложбу, која ће се одржати 05.10.2013.године (субота) на локалитету Лужница.Дана  04.10.2013.године у 19,00 часова у кино сали ,одржаће се  предавања о актуелним темама из пољопривреде .

Излагаће се приплодна стока ( јунице, краве и овце), кромпир (сјеменски и меркантилни), скоруп-кајмак и традиционални домаћи производи (млијечни , пчеларски , производи од воћа,  домаћа кухиња, производи кућне радиности).

Излагачи стоке  обавезни су обезбједити увјерење о здравственом стању животиња , као и потврду о дезинфекцији возила, излагачи меда и производа од меда- потврду о здравственом стању пошиљке и излагачи скорупа –кајмака – млијечне картоне.