Пјеснички конкурс за Видаковића

Поводом манифестације XIII „Видаковићеви дани каултуре“ у Рудом, Центар културно просвјетне дјелатности и Српско културно просвјетно друштво  „Просвјета“ Републике Српске, објављују пјеснички конкурс за циклус пет љубавних пјесама.

Право учешћа имају сви млади ствараоци, до 24 године старости, из БиХ, Србије, Црне Горе и Републике Српске.

Радове слати  обавезно под шифром, на адресу: ЈУ ЦКПД „Просвјета“ Рудо, Трг Слободе 1, 73 260 Рудо, са назнаком „за пјеснички конкурс. (напомена: у коверат с пјесмама ставити и посебан коверат са упутством за  разрјешење шифре).

Конкурс остаје отворен до 15.11.2013. године.

Поглашење најбољих радова и додјела награда, за најбољи циклус  љубавних пјесама, обавиће се 23.11.2013. године, на већ традиционалној манифестацији „Видаковићеви дани“ у Рудом.