Завршни радови на згради Пољопривредне задруге на Увцу

Јуче су, након завршеног поступка јавног оглашавања и закључења уговора са извођачем, почели радови на завршетку зграде „Пољопривредне задруге Рудо“, на Увцу. Извођач радова је комунално предузеће „Услуга“ Рудо. Према рјечима Слободана Миковића, директора овог предузећа, предмет уговора је извођење радова израде степеништа, постављање ПВЦ столарије, израда плафона, санитарног чвора, малтерисање зидова, електро, молерски и подополагачки радови. Ради се о четири канцеларијска простора, површине 88 м2.

Вриједност радова је око 42 000 КМ, од чега већи дио финансира Министарство пољопривреде шумарства и водопривреде а општина Рудо учествује с  мањим дијелом  (око 8 000 КМ).

Рок за завршетак радова, према потписаном уговору, је 45 дана од дана почетка извођења.

poljoprivredna zadruga