Završni radovi na zgradi Poljoprivredne zadruge na Uvcu

Juče su, nakon završenog postupka javnog oglašavanja i zaključenja ugovora sa izvođačem, počeli radovi na završetku zgrade „Poljoprivredne zadruge Rudo“, na Uvcu. Izvođač radova je komunalno preduzeće „Usluga“ Rudo. Prema rječima Slobodana Mikovića, direktora ovog preduzeća, predmet ugovora je izvođenje radova izrade stepeništa, postavljanje PVC stolarije, izrada plafona, sanitarnog čvora, malterisanje zidova, elektro, molerski i podopolagački radovi. Radi se o četiri kancelarijska prostora, površine 88 m2.

Vrijednost radova je oko 42 000 KM, od čega veći dio finansira Ministarstvo poljoprivrede šumarstva i vodoprivrede a opština Rudo učestvuje s  manjim dijelom  (oko 8 000 KM).

Rok za završetak radova, prema potpisanom ugovoru, je 45 dana od dana početka izvođenja.

poljoprivredna zadruga