Usvojeni Izvještaj o radu i Program rada načelnika opštine

Dana 30. 01. 2013. godine, održana je dvanaesta redovna sjednica Skupštine opštine Rudo. Na sjednici su razmatrani i usvojeni Izvještaj o radu načelnika opštine za 2013 – u godinu , Program rada načelnika oštine za 2014 – u godinu, planovi rada i finansijski planovi javnih ustanova i preduzeća, čiji je osnivač Skupština opštine. Osim navedenih akata, Skupština je većinom glasova, usvojila Odluku o raspisivanju javnog oglasa za davanje u zakup poljoprivrednog zemljišta u svojini Republike Srpske, na području opštine Rudo, Program obavljanja komunalnih djelatnosti u 2014 – oj, izvršila izbor organa upravljanja i rukovođenja u Javnim ustanovama: Narodna biblioteka „Prosvjeta“ Rudo, Teritorijalna vatrogasna jedinica Rudo i Centar za socijalni rad Rudo, takođe je data saglasnost na povećanje cijena komunalnih usluga za iznošenje i odvoženje smeća.

Sadržaj Izvještaja o radu načelnika opštine za 2013 – tu godinu i Programa rada načelnika opštine za 2014 – tu godinu, možete pogledati ovdje: