Ruđanske odbojkašice zablistale

U subotu 15. 03. 2014. godine u Rudom, sa početkom u 13. 00 časova, odigrana je prvenstvena utakmica Druge lige – grupa 1, između OK ,,Rudo“ i OK ,,Bratunac“ iz Bratunca Odbojkašice iz Rudog, pokazale su se u punom sjaju i za manje od jednog sata, rezultatom 3: 0 u setovima, savladale ekipu iz Bratunca.

U nedelju 16. 03. 2014. godine u Višegradu, odigran je susret 13. kola Druge lige – grupa 1, između domaće ekipe ,,HE na Drini II“ i OK ,,Rudo“ Odbojkašice iz Rudog, posle 5 odigranih setova, savladale su ekipu iz Višegrada, rezultatom 3: 2 u setovima.

Narednog vikenda odbojkašice iz Rudog dočekuju ekipu OK ,,Ljubinje“ iz Ljubinja.
U subotu 15. 03. 2014. godine odigrana je i prijateljska utakmica, između pionirskih sastava OK ,,Rudo“ i OK ,,Bratunca“. Ekipa iz Bratunca je bila bolja i slavila je rezultatom 3: 2 u setovima.