Капиталне инвестиције по плану

korito Krupice

Почетком ове године, Скупштина општине Рудо, донијела је Одлуку (бр.01 – 022 – 24/ 14) о усвајању плана капиталних инвестиција за 2014.годину.

Према том плану, а након проведених поступака јавних набавки, већ су потписани неки уговори за извођење радова. Према првом потписаном уговору, завршени су радови на уређењу корита ријеке Крупице. Извођач радова било је предузеће КП „Услуга“ Рудо. Вриједност ових радова је 2. 498, 85 КМ.

Други потписан уговор је, за извођење радова на замјени дотрајалих дасака и греда на мосту Мокронози – Увац. Вриједност радова је 1. 619, 74 КМ а извођач је, такође,  КП „Услуга“ Рудо. До краја мјесеца априла, биће потписани и уговори за извођење радова на изградњи водовода према Станићима. Вриједност ових радова је 3. 388, 90 КМ. Такође се очекује потписивање уговора за извођење радова на изградњи куће Грабовчић Војке, мајке погинулог борца војске Републике Српске. Ради се о радовима вриједним 27. 215, 00 КМ. Као најповољнији понуђач,радове ће изводити предузеће КП „Услуга“ Рудо.

korito krupice01