И омладинци Рудог помажу најугроженијим

pomoc

Омладински центар Рудо, у сарадњи са Савјетом младих, Црквеном општином Рудо и локалном управом општине Рудо, почео је организовано прикупљање хуманитарне помоћи за полављена подручја У Републици Српској и Србији.

По ријечима Марка Спасојевића, предсједника Омладинског центра,.. „ова хумана акција је наш допринос напорима свих да се ублаже последице ове страшне несреће и дужност да помогнемо свима, којима је помоћ потребна“.

Хуманитарна помоћ у храни, хигијенским пакетима, води прикупља се на три пункта: Трг слободе Рудо,Црквена кућа Рудо а помоћ прикупља и екипа Средње школе.

Позивају становништво општине Рудо да се одазове и помогне овој хуманој акцији а уколико буде требало пружиће помоћ и у људству.Омладински центар захваљује свим људима добре воље, који су поклонили новчану помоћ, која ће бити употребљена за куповину беби опреме.

pomoc1