I omladinci Rudog pomažu najugroženijim

pomoc

Omladinski centar Rudo, u saradnji sa Savjetom mladih, Crkvenom opštinom Rudo i lokalnom upravom opštine Rudo, počeo je organizovano prikupljanje humanitarne pomoći za polavljena područja U Republici Srpskoj i Srbiji.

Po riječima Marka Spasojevića, predsjednika Omladinskog centra,.. „ova humana akcija je naš doprinos naporima svih da se ublaže posledice ove strašne nesreće i dužnost da pomognemo svima, kojima je pomoć potrebna“.

Humanitarna pomoć u hrani, higijenskim paketima, vodi prikuplja se na tri punkta: Trg slobode Rudo,Crkvena kuća Rudo a pomoć prikuplja i ekipa Srednje škole.

Pozivaju stanovništvo opštine Rudo da se odazove i pomogne ovoj humanoj akciji a ukoliko bude trebalo pružiće pomoć i u ljudstvu.Omladinski centar zahvaljuje svim ljudima dobre volje, koji su poklonili novčanu pomoć, koja će biti upotrebljena za kupovinu bebi opreme.

pomoc1