Hotel „COMSAR“ Rudo najljepši u istočnom dijelu Republike Srpske

otvaranje hotela 1

Juče je, predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik, u Rudom, otvorio najmoderniji hotel u istočnom dijelu Republike Srpske.

Hotel „COMSAR“ Rudo, smješten je u srcu ovog grada i na raskrsnici putnih pravaca Višegrad-Sarajevo i Rudo-Priboj. Hotel raspolaže sa 26 savremeno opremljenih soba, 3 apartmana i funkcionalnim wellnes –spa centrom, te konferencijskom salom za seminare i kongrese. Hotel će zapošljavati oko 40 radnika.

G -Rašid Serdarev, vlasnik kompanije „Comsar Energy Group“, izjavio je da je Rudo najljepše mjesto na Balkanu.  Načelnik opštine Rudo g- Rato Rajak, u pozdravnom govoru, istakao je da izgradnja hotela ima izuzetan značaj za budući razvoj ove opštine. Osim što će  zaposliti veliki broj mladih i školovanih ljudi, očekuje se da će privući veći broj turista na područje ove opštine i doprinijeti njenom uspješnijem razvoju.

Dobrodošlicu gostima, poželjeli su članovi folklornog ansambla „Prosvjeta“ Rudo, igrama iz Šumadije, Vranja i Vojvodine, te ženska i muška etno grupa „Prosvjeta“ Rudo. Svečanost je uveličala i etno grupa „Trag“ iz Banja Luke, izvođenjem izvornih narodnih pjesama.

New Imageptvaranjee hotela za sajt