Заказана петнаеста редовна сједница Скупштине општине Рудо

Заказана је петнаеста редовна сједница Скупштине општине Рудо, која ће се одржати дана 01. 07. 2014. године у 10, 00 часова у малој сали Дома културе Рудо.

Према ријечима предсједника Скупштине Велибора Ћировића, за сједницу је припремљен приједлог дневног реда од петнаест тачака. Према дугогодишњој пракси, Скупштина општине Рудо ће поред ове сједнице одржати и свечану сједницу дана 12. 07. 2014. године.

За сједницу је предложен следећи дневни ред:

1. Усвајање Записника са четрнаесте редовне сједнице Скупштине општине Рудо,
  2. Одлука о додјели награда и признања Скупштине општине Рудо,
  3. Одлука о измјени и допуни Одлуке о наградама и признањима,
  4. Одлука о висини боравишне таксе на подручју општине Рудо,
  5. Одлука о измјенама и допунама Одлуке о безбједности саобраћаја на подручју општине Рудо,
  6. Одлука о прихватању имовине на коришћење,
  7. Одлука о комуналном реду,
  8. Одлука о давању у закуп пословних простора у власништву општине,
  9. Одлука о измјени и допуни одлуке о подстицајима за развој пољопривредне производње,
  10. Информација о Плану рада шумског газдинства „Панос“ Вишеград за 2014. годину и стању шума на територији општине Рудо,
  11. Именовање начелника Одјељења за привреду, финансије, просторно уређење и инспекцијске послове,