Oдржана је 15. редовна сједница Скупштине општине Рудо

so rudo

Дана 01. 07. 2014. године одржана је 15. редовна сједница Скупштине општине Рудо.

Скупштина је усвојила више општиих аката, који су од значаја за рад и функционисање општинске управе и организацију живота на подручју општине Рудо.

У оквиру 16 тачака дневног реда усвојено је више аката, од којих су најзначајнији Одлука о комуналном реду на подручју општине Рудо, Одлука о давању у закуп пословних простора у власништву општине, Одлука о висини боравишне таксе на подручју општине Рудо. Извршена је измјена и допуна Одлуке о расподјели суфицита, чиме су обезбјеђена средства за санацију штете од последица недавног олујног вјетра и изабрани добитници награда и признања општине Рудо, које ће бити уручене на свечаној сједници Скупштине општине Рудо 12. 07. 2014. године.

Такође је извршено више именовања из надлежности Скупштине општине Рудо.

Усвојени акти биће доступни на сајту општине Рудо на позицији „Службени гласници“.