Održana je 15. redovna sjednica Skupštine opštine Rudo

so rudo

Dana 01. 07. 2014. godine održana je 15. redovna sjednica Skupštine opštine Rudo.

Skupština je usvojila više opštiih akata, koji su od značaja za rad i funkcionisanje opštinske uprave i organizaciju života na području opštine Rudo.

U okviru 16 tačaka dnevnog reda usvojeno je više akata, od kojih su najznačajniji Odluka o komunalnom redu na području opštine Rudo, Odluka o davanju u zakup poslovnih prostora u vlasništvu opštine, Odluka o visini boravišne takse na području opštine Rudo. Izvršena je izmjena i dopuna Odluke o raspodjeli suficita, čime su obezbjeđena sredstva za sanaciju štete od posledica nedavnog olujnog vjetra i izabrani dobitnici nagrada i priznanja opštine Rudo, koje će biti uručene na svečanoj sjednici Skupštine opštine Rudo 12. 07. 2014. godine.

Takođe je izvršeno više imenovanja iz nadležnosti Skupštine opštine Rudo.

Usvojeni akti biće dostupni na sajtu opštine Rudo na poziciji „Službeni glasnici“.