Санација подручне школе у Оскоруши

skola oskorusa

Реализација капиталних инвестиција на подручју општине Рудо за 2014. годину је увелико у току. Међу овим инвестицијама је и реконструкција зграде подручне школе „Бошко Буха“ Штрпци у Оскоруши, направљене давне 1930 године.

Након проведеног конкурентског поступка јавне набавке, за најповољнијег извођача радова на „санацији и реконструкцији Основне школе „Бошко Буха“ – подручна школа Оскоруша и реконструкцији крова зграде МЗ Штрпци“, изабрано је предузеће К. П. „Услуга“ а. д. Рудо.

Према изјави директора овог предузећа, Слободана Миковића, дана 15. 06. 2014. године почели су радови на замјени подова, крова, столарије, изради новог санитарног чвора и фасаде, чија је укупна вриједност 40. 991, 90 КМ. Рок за завршетак радова је 60 дана од дана увођења у посао.

Технички надзор над извођењем уговорених радова, врши Предраг Благојевић, спец. стр. инг. грађевине.

skola oskorusa1

strpci