BO Stara Hercegovina u Višegradu

boračka regija

U petak 08. 08. 2014. godine, u prostorijama Opštinske boračke organizacije Višegrad, održan je regionalni sastanak Boračke organizacije Stara Hercegovina.

Sastanku su prisustvovali predstavnici BO Višegrad, Istočno Goražde,Čajniče, Foča, Kalinovik i Rudo.

Za predsjedavajućeg BO Stara Hercegovina, izabran je Miloš Lazović iz Foče, za predsjednika Odbora porodica poginulih boraca VRS, izabrana je Gordana Nikolić iz Rudog a Odbor ratnih vojnih invalida, u naredne četiri godine,  predstavljaće Slobodan Perendija iz Čajniča.

Sljedeći sastanak BO Stara Hercegovina, zakazan je za 18.08.2014.godine u Istočnom Goraždu, kada će se utvrditi predlog kandidata za predsjednika Boračke organizacije Republike Srpske.