Патриотизам ДА или НЕ

IMG_0006

У понедељак 25.08.2014.године, са почетком у 19 часова, у великој сали Дома културе „Просвјета“ Рудо одржана је конференција на тему „Доследни у патриотизму – доследно за Републику Српску“.

Конференција је одржана у организацији Српске демократске странке, Партије уједињених пензионера и Српске радикалне странке Републике Српске.

Учесници Конференције су били: Миланко Михаљица – предсједник Радикалне странке Републике Српске, Вукота Говедарица – потпредсједник Српске демократске странке и народни посланик, Драган Бабић – предсједник Извршног одбора Српске радикалне странке Републике Српске и Анђелко Вељовић и Ђоко Тарана – подпредсједници  Партије уједињених пензионера.

На конференцији је присуствовао велики број грађана  Рудог који су имали прилику да од стране учесника конференције чују њихова мишљења о томе колико има или нема патриотизма у Републици Српској а такође и да је патриотизам јачање економије, веће запошљавање и стабилна и самоодржива Република Српска.

IMG_0007