Руђани – јесењи прваци

У оквиру последњег кола јесењег дјела  Регионалне лиге група – Југ, у Рудом 18. 09. 2014-е године, састале су се екипе ФК ,,Рудо“ и ФК ,,Стакорина“ из Чајнича.

Пред око 300  гледалаца, Руђани су декласирали екипу Стакорине, резултатом 5: 1 Већ у првом полувремену знао се побједник утакмице, јер су, до 40 минута, Руђани водили са 4: 0. Стрелци за ФК,,Рудо“ били су Јанићијевић Никола у 34-ом и 40-ом минуту, Церовић Далибор у 13-ом, Брадоњић Дејан у 25-ом и Микавица Дамјан у 64 минуту. Тренер Жељко Брадоњић, са својом младом екипом, протутњао је кроз јесењи дио Регионалне лиге, са скором од 13 бодова и гол разликом 15: 3. Уколико Руђани наставе,и у прољеће,са овако убједљивом игром, пласман у 2. лигу биће веома извјестан.