Ruđani – jesenji prvaci

U okviru poslednjeg kola jesenjeg djela  Regionalne lige grupa – Jug, u Rudom 18. 09. 2014-e godine, sastale su se ekipe FK ,,Rudo“ i FK ,,Stakorina“ iz Čajniča.

Pred oko 300  gledalaca, Ruđani su deklasirali ekipu Stakorine, rezultatom 5: 1 Već u prvom poluvremenu znao se pobjednik utakmice, jer su, do 40 minuta, Ruđani vodili sa 4: 0. Strelci za FK,,Rudo“ bili su Janićijević Nikola u 34-om i 40-om minutu, Cerović Dalibor u 13-om, Bradonjić Dejan u 25-om i Mikavica Damjan u 64 minutu. Trener Željko Bradonjić, sa svojom mladom ekipom, protutnjao je kroz jesenji dio Regionalne lige, sa skorom od 13 bodova i gol razlikom 15: 3. Ukoliko Ruđani nastave,i u proljeće,sa ovako ubjedljivom igrom, plasman u 2. ligu biće veoma izvjestan.