Започети радови на асфалтирању локалнoг пута Јелићи – Оскоруша

put jelici oskorusa

Општина Рудо и Министарство пољопривреде, водопривреде и шумарства РС, Агенција за координацију пољопривредних пројеката, заједнички учествују у асфалтирању локалног пута Јелићи- Оскоруша.

У оквиру реализације Програма капиталних инвестиција општине Рудо за 2014. годину, дана 23. 09. 2014. године започети су радови на асфалтирању локалног пута Јелићи – Оскоруша. Планирано је асфалтирање пута, у дужини од око 1000 м. Други дио пута, у дужини од око 1600 м, заједнички финансирају општина Рудо и ИФАД, преко Јединице за координацију пољопривредних пројеката АПЦУ. Општина Рудо, у овом дијелу, учествује са 20%.

Према изјави самосталног стручног сарадника за јавне набавке, Драгана Стикића, након спроведеног поступка јавних набавки, за извођача радова изабрано је предузеће а. д. „Романија–путеви“ Соколац, након чега је закључен уговор о извођењу радова. Рок за завршетак радова је 30 дана од потписивања уговора.

Технички надзор над извођењем ових радова врши Предраг Благојевић, спец. стр. инг. грађ.

put jelici oskorusa 3

put jelici osk