Zakazana 17.redovna sjednica Skupštine opštine Rudo

Predsjednik Skupštine opštine Rudo, Velibor Ćirović, zakazao je sedamnaestu redovnu sjednicu Skupštine opštine Rudo, za 04.11.2014 godine (utorak), sa početkom u 10,00 časova.

Na sjednici će se razmatrati šest tačaka dnevnog reda, u vezi finsijskog poslovanja opštine Rudo (Izvještaj o izvršenju budžeta opštine Rudo za period 01.01.-30.09.2014.godine, Prijedlog rebalansa budžeta opštine Rudo za 2014.godinu, sa pratećim odlukama i programima i  Nacrt budžeta opštine Rudo za 2015.godinu), informacije o rješavanju upravnih predmeta,  o sprovođenju zakonskih i drugih propisa iz oblasti zaštite boraca, RVI i porodica poginulih boraca,  o radu Republičke uprave za geodetske i imovinsko-pravne poslove- Područna jedinica Rudo i Informaciju o javnom redu i miru na teritoriji opštine Rudo.

Pored toga, odbornici će razmatrati i tri odluke iz imovinsko-pravne oblasti a koje se odnose na prodaju građevinskog zemljišta radi građenja benzinske pumpe i dodjelu na privremeno korišćenje poslovnog  i  stambenog prostora.