Први фебруарски сајам домаћих производа – Рудо 2015

IMG_0582[1]

У Рудом почеле припреме за I Сајам домаћих производа који ће се одржати 26. и 27. фебруара 2015. године.

По ријечима једног од иницијатора сајма Светлане Цеце Вуковић, предвиђено је учешће око 36 излагача из 14 општина Дрина-Тара региона (Вишеград, Горажде, Сребреница, Братунац, Милићи, Прибој, Ужице, Чајетина, Љубовија, Бајина Башта, Пријепоље, Бијело Поље, Пљеваља и Рудо), а иницијатори пројекта су: СЗТР „Невен“, ПЗ „Увац-Рудо“, Удружење „Медовина“, Удружење малинара „Малина“, ЈУ за туризам и спорт и Центар за одговорну демократију ЦОД Луна уз финансијску подршку SWG-а и општине Рудо.

Иницијативу су подржали хотел Комсар, СЗТР „АПОА“ Рудо и медијски спонзор “Информативни центар Рудо”.

На састанку је договорено да у будућности Рудо мора урадити свој сувенир и туристички каталог.