U Rudom održan sastanak boraca regije „Stara Hercegovina“

IMG_3018

Koordinacioni odbor BORS-a „Stara Hercegovina“ održao je 18. 09. 2015. godine u Rudom 7. sjednicu.

Na sjednici je usvojen zapisnik sa 6. sjednice, razmotren prijedlog Poslovnika o radu i prijedlog Zakona o pravima izabranih predstavnika BORS-a RS u periodu od 1991 – 1996 godine.

Po riječima Miloša Lazovića, predsjednika Koordinacionog odbora Boračke organizacije „Stara Hercegovina“ i zamjenika predsjednika predsjedništva BORS-a RS, ova organizacija će se i dalje zalagati za bolji položaj boraca RS, uvećanje boračkog dodatka i konačnog stambenog zbrinjavanja porodica poginulih boraca RS.

Predstavnika BORS-a u zgradi opštine Rudo primio je Načelnik opštine Rudo, Rato Rajak sa rukovodstvom opštine, a nakon prijema delegacija je ispred Centralnog spomen obilježja poginulim borcima otadžbinskog rata, položila cvijeće i zapalila svijeće.

IMG_2026

IMG_2027