Zorana Mitrović dobitnica nagrade Sportskog saveza BiH

ZoranaSportski savez je na zvaničnoj dodjeli nagrada na 71. izboru najboljih sportista i sportskih ekipa Bosne i Hercegovine dodijelio nagradu Zorani Mitrović, za osvojenu srebrenu medalju u plivanju na Specijalnoj Olimpijadi u Los Anđelesu.

Ona je zajedno sa još 10 takmičara Reprezentacije BiH, primila specijalno priznanje za osvojenu medalju na specijalnoj olimpijadi održanoj u Los Angelesu prošle godine. Ceremonija proglašnja najboljih sportista BiH u 2015. godini i dodjela priznanja održana je u Narodnom pozorištu u Sarajevu.

Zorana je pored ovog priznanja za postignuti uspjeh, u decembru dobila priznanje i Sportskog saveza MeNeRaLi RS i bila na prijemu sa sportistima iz RS Mirom Vasićem i Vedranom Nović, također osvajačima medalja u Los Anđelesu, kod Ministra za porodicu, omladinu i sport Jasmine Davidović.

Zorana_priznanja