Javni uvid u nacrt Zoning plana opštinskog centra Rudo

OPŠTINA RUDO

Opštinska uprava

-Odjeljenje za privredu, finansije,

prostorno uređenje i inspekcijske poslove-

Broj: 03-363-6/14

Datum: 4. februar 2016. godine

Na osnovu člana 47. stav (3) Zakona o uređenju prostora i građenju („Službeni glasnik Republike Srpske“, broj 40/13 i 106/15), Odjeljenje za privredu, finansije, prostorno uređenje i inspekcijske poslove opštine Rudo, oglašava

JAVNI UVID

U NACRT ZONING PLANA OPŠTINSKOG CENTRA RUDO

Obavještava se javnost da će nacrt Zoning plana opštinskog centra Rudo biti izložen na javni uvid od 17. februara do 18. marta 2016. godine u Svečanoj sali Doma kulture u Rudom, svakog radnog dana u periodu od  10 do 16 časova.

Za vrijeme trajanja javnog uvida sva fizička i pravna lica mogu dati svoje mišljenje, primjedbe i prijedloge na predloženi nacrt plana upisom u svesku primjedbi koja će se nalaziti u prostoriji gdje se nacrt izlaže ili u pisanoj formi dostaviti Odjeljenju za privredu, finansije, prostorno uređenje i inspekcijske poslove opštine Rudo.

Detaljne informacije, objašnjenja i pomoć u formulisanju primjedbi mogu se dobiti u Odjeljenju za privredu, finansije, prostorno uređenje i inspekcijske poslove opštine Rudo.

NAČELNIK ODJELJENJA

Dragutinović Dragiša