Почетак радова на реконструкцији и адаптацији Дома здравља „ Др Стојана и Љубица“

Данас су представници Министарства здравља и социјалне заштите РС, општине Рудо, Дома здравља „Др Стојана и Љубица“, извођача радова фирме „Конструктор“ и надзорног органа одржали састанак на којем је договорен почетак радова на реконструкцији и адаптацији зграде Дома здравља у Рудом.

Пројектом реконструкције зграде Дома здравља биће извршени грађевинско занатски радови, радови на водоводу и канализацији, инсталатерски и радови на адаптацији котловнице и гријања. По уговору рок за завршетак радова је 180 дана од увођења извођача радова у посао.

Укупна вриједност радова износиће 469.580 КМ. За реализацију уговора за реконструкцију и адаптацију Дома здравље „Др Стојана и Љубица“ у Рудом Министарство здравља и социјалне заштите Републике Српске обезбиједило је 70 одсто средстава кроз пројекат „Јачање здравственог сектора“, док је преосталих 30 одсто средстава и надзор обезбиједила општина Рудо.