Održan memorijalni turnir „Vladan Stanković“

U nedelju 8.maja u Mioču je održan 6. memorijalni turnir „Vladan Stanković“ u malom fudbalu i stonom tenisu. Odziv ekipa je bio jako dobar, pa je na turniru učestvovalo 15 ekipa u malom fudbalu i 17 učesnika u stonom tenisu.

trofej

Pobjednik turnira u stonom tenisu i osvajač nagrade u iznosu od 5.000 dinara bio je Dragutinović Milan. Drugo mjesto pripalo je Draganu Cvjetiću koji je u finalu poražen, dok je Grabovčić  Đorđe osvojio 3. mjesto.

Treće mjesto i nagradu u iznosu 50 KM, u malom fudbalu osvojila je ekipa Gorava-Krajčinovići, pobjedom na penale. U finalu su igrale ekipe Amadeus Pljevlja i Mali Dubai.Više je pružila i zasluženo osvojila prvo mjesto i nagradu u iznosu od 800 KM ekipa Amadeus Pljevlja, pobjedom od 3:0 (1:0 na poluvremenu).

Turnir je protekao u dobrom raspoloženju uz dobar odziv publike, a ovog puta je i vrijeme poslužilo. Turnir je medijski propraćen od strane TV Rudo i TV Priboj.

Turnir su podržali Opštinu Rudo, JU Za turizam i sport Rudo i Palma Priboj.