Povodom Vaskrsa podjeljeno 45 paketa pomoći

Crkvena opština Rudo i Kolo srpskih sestara obezbjedili su povodom Vaskrsa, 45 higijensko-prehrambenih paketa za socijalno najugroženije porodice na području ove opštine.

Predsjednica Kola srpskih sestara Rudo, Mirjana Šimšić rekla je da su pomoć obezbjedili Crkvena opština Rudo, članice Kola srpskih sestara i građani koji su svojim donacijama htjeli da podrže ovu akciju.

Prikupljena pomoć uručena je najugroženijim porodicama u kolektivnom smještaju, djeci u hraniteljskim porodicama i drugim ugroženim pojedincima sa područja Polimlja, Paštan Brda, Mioča, Zlatara, Gojave, Nikolića, Resića i gradskog područja opštine Rudo.

Ova humanitarna organizacija sličnu akciju sprovodi i u vrijeme božićnih praznika.