Презентација рада и опреме Јединице граничне полиције Вишеград

У сриједу, 01. јуна 2016. године, са почетком у 12.00 часова, на градском тргу у Рудом Јединица граничне полиције БиХ Вишеград представиће грађанима и ученицима средње и основних школа са подручја општине Рудо, своје надлежности, опрему као и материјално-техничка средства, са којима располаже и која користи приликом извршавања различитих службених послова и задатака.

Јединица граничне полиције за подршку и контролу Вишеград, такођер ће представити своју опрему и материјално-техничка средства, као и способност полицијских службеника и службеног пса за патролну дјелатност у надзору државне границе кроз краћу показну вјежбу.

Активности се спроводе у оквиру пројекта „Рад полиције у заједници“. Циљ ових активности јесте приближавање рада и надлежности Граничне полиције БиХ грађанима.

Позивамо грађане да присуствују презентацији.