Prezentacija rada i opreme Jedinice granične policije Višegrad

U srijedu, 01. juna 2016. godine, sa početkom u 12.00 časova, na gradskom trgu u Rudom Jedinica granične policije BiH Višegrad predstaviće građanima i učenicima srednje i osnovnih škola sa područja opštine Rudo, svoje nadležnosti, opremu kao i materijalno-tehnička sredstva, sa kojima raspolaže i koja koristi prilikom izvršavanja različitih službenih poslova i zadataka.

Jedinica granične policije za podršku i kontrolu Višegrad, također će predstaviti svoju opremu i materijalno-tehnička sredstva, kao i sposobnost policijskih službenika i službenog psa za patrolnu djelatnost u nadzoru državne granice kroz kraću pokaznu vježbu.

Aktivnosti se sprovode u okviru projekta „Rad policije u zajednici“. Cilj ovih aktivnosti jeste približavanje rada i nadležnosti Granične policije BiH građanima.

Pozivamo građane da prisustvuju prezentaciji.