Рудо добило волонтерски сервис

servis

У петак 28.10.2016. године, Рудо је добило Локални волонтерски сервис.

Локални волонтерски сервис Рудо један је од 3 која су отворена у источној РС. Отварању су присуствовали Вања Кукрика, извршна директорица Локалног волонтереског сервиса Републике Српске из Бања Луке, Драган Јовановић испред општине Рудо, представници основних и средњих школа из Рудог, Удружење “Нада”, млади волонтери и испред Савјета младих Рудо Марија Стикић и Наталија Видаковић.

На отварању је истакнуто колико је битно имати овакав сервис у својој општини и да ће ЛВС Рудо имати пуну подршку у свом раду од стране општине.

Координаторка ЛВС Рудо, Наталија Видаковић упознала је све присутне да ће овај сервис бити на располагању свим заинтересованим волонтерима понедељком, сриједом и петком од 13.15 до 14.15, у просторијама канцеларије Савјет Младих Рудо.

volontri

volonterski servis