Rudo dobilo volonterski servis

servis

U petak 28.10.2016. godine, Rudo je dobilo Lokalni volonterski servis.

Lokalni volonterski servis Rudo jedan je od 3 koja su otvorena u istočnoj RS. Otvaranju su prisustvovali Vanja Kukrika, izvršna direktorica Lokalnog volontereskog servisa Republike Srpske iz Banja Luke, Dragan Jovanović ispred opštine Rudo, predstavnici osnovnih i srednjih škola iz Rudog, Udruženje “Nada”, mladi volonteri i ispred Savjeta mladih Rudo Marija Stikić i Natalija Vidaković.

Na otvaranju je istaknuto koliko je bitno imati ovakav servis u svojoj opštini i da će LVS Rudo imati punu podršku u svom radu od strane opštine.

Koordinatorka LVS Rudo, Natalija Vidaković upoznala je sve prisutne da će ovaj servis biti na raspolaganju svim zainteresovanim volonterima ponedeljkom, srijedom i petkom od 13.15 do 14.15, u prostorijama kancelarije Savjet Mladih Rudo.

volontri

volonterski servis