Zajedničkim radom do boljih uslova za sve

IMG_3023

U srijedu 09.11.2016. JU CSR Rudo – dnevno zbrinjavanje djece i mladih sa smetnjama u razvoju organizovao je prigodno obilježavanje završetka projekta „Zajedničkim radom do boljih uslova za sve“.

U protekla tri mjeseca, voditelji Centra intenzivnim radom, zajedničkom akcijom i podrškom zajednice uspjeli su urediti prostor kako bi stvorili bolje uslove za rad dnevnog zbrinjavanja.

Tokom ceremonije predstavljen je prostor Centra, koji je kroz projekat adaptiran i osvježen kao i film o nastanku i radu Centra.

Na ceremoniji su prisustvovali predstavnici opštine, škole, udruženja, privatnog sektora, roditelji, djeca i mladi korisnici Centra.

Slavica Stašević, direktorica CSR Rudo, na samom početku ceremonije pozdravila je prisutne, zahvalila se na podršci i istakla da su za rezultate ovog centra u najvećoj mjeri zaslužni posvećeni radnici.

Suzana Vasić, koordinator Dnevnog zbrinjavanja djece i mladih sa smetnjama u razvoju, tokom obraćanja prisutnima zahvalila se donatorima Ministarstvu za porodicu omladinu i sport RS, Udruženju „Zajedno za Sarajevo“ kao i privatnicima koji su prepoznali značaj društveno odgovornog upravljanja te u tom duhu pomogli da ovaj Centar nakon dužeg vremena osigura adekvatne uslove za rad. Zahvalnost je uputila i volonterkama, mladima iz zajednice koji su pomogli u završnoj fazi sređivanja Centra.

Na kraju su podjeljene zahvalnice donatorima i privatnicima koji su podržali ovaj projekat: Ministarstvo porodice, omladine i sporta Republike Srpske; Udruženje „Zajedno za Sarajevo“ Vićenca; ERS Male hidroelektrane d.o.o; Danilo Fras I Gerlinde Mayerhofer-Fras; STR „Sloga“ Uvac vl Totić Krsto; Roletarska radnja „BAMM“ Priboj-Rudo vl Avramović Miroslav; „Dekor invest“ d.o.o Priboj; Pekara „Klas“ Rudo; SUR „Milenijum“ Rudo.

Za ovu priliku majke korisnika dnevnog zbrinjavanja pripremile su zakusku.