Konačna rang lista stipendista

Nakon isteka roka za podnošenje prigovora na preliminarnu rang listu za studentske stipendije iz sredstava budžeta opštine Rudo, Komisija za dodjelu studentskih stipendija utvrdila je:

• Konačnu rang listu studentskih stipendija za školsku 2016/2017 godinu
  • Spisak dosadašnjih korisnika koji su ostvarili pravo na studentske stipendije  za školsku 2016/2017 godinu po osnovu ranije zaključenih ugovora

Obavještavaju se studenti (novi korisnici) koji su ostvarili pravo na studentsku stipendiju iz sredstava budžeta opštine Rudo za školsku 2016/2017. godinu da se jave u kancelariju br. 5 u zgradi opštine Rudo, u periodu od 21.02.2017. do 10.03.2017.godine, radi   potpisivanja ugovora o dodjeli studentske stipendije.

Napomena: Ukoliko student nije u mogućnosti doći da lično potpiše ugovor u navedenom periodu, ugovor može potpisati lice opunomoćeno od strane studenta (punomoć mora biti ovjerena).

Komisija za dodjelu studentskih

stipendija