Дан у бајкама

ЈУ Народна библиотека „Просвјета“ Рудо заједно са члановима Драмске секције Дома културе Рудо, позива сву дјецу на дружење и упознавање са свијетом књига.

У петак, 21. априла, одржаће се умјетничка радионица за дјецу до 12 година, у галерији Дома културе, са почетком у 18х. Дјеца ће имати прилику да се упознају са фантастичним свијетом бајки и митологије: од словенских, нордијских, њемачких до бајки егзотичног свијета Африке и Азије. Поред цртања, читања, упознавања и дружења са фантастичним бићима, дјеца ће имати прилику да на крају радионице погледају анимирани филм са темом из руске историје и митологије “Кнез Владимир”.

С обзиром да се 23. априла обиљежава свјетски дан књиге, ЈУ Народна библиотека Рудо, у петак  даје попуст на учлањење дјеци основношколског узраста. Улаз на радионицу је слободан.

Добродошли!