O B A V J E Š T E NJ E

Obavještavaju se birači da su odlukom Skupština opštine Rudo raspisani izbori za članove Savjeta mjesnih zajednica na području Opštine Rudo.

Izbori će biti održani u svim mjesnim zajednicama na području opštine Rudo dana 30.04.2017. godine (nedelja) u vremenu od 8.00 do 16.00 časova na biračkim mjestima, kako slijedi:

MZ    Uvac – prostorije osnovne škole u Uvcu

MZ    Štrpci – prostorije mjesne zajednice Štrpci

MZ    Staro Rudo – prostorije mjesne zajednice Staro Rudo

MZ    Mokronozi – prostorije osnovne škole u Mokronozima

MZ    Rudo – prostorije osnovne škole u Rudom

MZ    Mrsovo – prostorije mjesne zajednice Mrsovo

MZ    Bjelo Brdo – prostorije osnovne škole u Mikavicama

MZ    Mioče – prostorije mjesne zajednice u Kuli

MZ    Setihovo – prostorije mjesne zajednice Setihovo

MZ    Strgačina – prostorije mjesne zajednice Strgačina,

Sve dodatne informacije mogu se dobiti putem telefona 058/711-178, 058/711-164, +38164/399-4414 i 065/605-671 ili na web stranici Opštine Rudo.

Datum:21.04.2017. godine                                                                                                                                                                                           PREDSJEDNIK OIK-a

Zoran Đurović, dipl.prav.

Odluka o potvđivanju kandidatskih listi

Odluka o utvđivanju redosleda kandidata