Представљање Правилника о подстицајима у пољопривреди

Представници  Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде РС, Агенције за пружање стручних услуга у пољопривреди Јелена Влачић и Светлана Мичић су дана 05.04.2017. године  презентовали Правилник о условима и начину  остваривања новчаних подстицаја за развој пољопривреде и села за 2017 годину. Посебан осврт је стављен на  производњу  малина и млијека. Презентацији је  одржана у  свечаној сали  Дома културе и истој је присуствовало 30-так пољопривредних произвођача са подручја општине Рудо.

За све нејасноће по питању Правилника заинтересвани пољопривредни произвођачи се могу обратити Агенције за пружање стручних услуга у пољопривреди,  на следећи број телефона: 057/400 130.

Захтјеви за  остваривање права на републички подстицај се могу преузети  на сајту Министарства или код  Драгане Јовановић, референта за пољопривреду.

Правилник можете преузети на овом линку.