Реконструкција мале сале у Дому културе Рудо

У току су радови на реконструкцији и опремању мале сале у Дому културе Рудо, које изводи фирма “НАШ ДОМ МБ ДОО ГРАДИСКА”.

Реконструкција се реализује у склопу пројекта  “Боља опрема и боља приступачност за више културно-умјетничих садржаја  у општини Рудо“ који имплементира ЈУ ЦКПД „Просвјета“ Рудо.

DSC_7424

Пројекат има за циљ да допринесе ставању услова за развој и извођење различитих културних садржаја на простору општине Рудо за младе и дјецу са посебним потребама.

Уређењем ентеријера и замјеном намјештаја обезбједиће се функционалнији простор за организацију различитих садржаја и од стране других установа које дјелују у склопу Дома културе. Укупна вриједност пројекта износи 39.200 КМ од чега је 25 000,00 КМ кроз пројекат обезбјеђено од стране Министарства цивилних послова БиХ и 14 200,00 КМ од општине Рудо.

DSC_7423