Адра обезбједила и ове године пакетиће за дјецу Рудог

Удружење са четворо и више дјеце и Општинска организација Црвеног крста 28.12. у сали Дома културе у Рудом припремили су новогодишње дружење за дјецу, чланове удружења и овом приликом уручили поклон пакете и гадреробу коју је донирала Хуманитарна организација „Адра“ БиХ.  Овом приликом уручено је 119 пакета.

mmm

Предсједница Удружења родитеља са четворо и више дјеце 26.12. посјететила је Дневно збрињавање дјеце и младих са сметњама у развоју у Центру за социјални рад Рудо и том приликом уручила 11 пакета штићеницима.

mm

Предсједница удружења Гордана Новаковић је изјавила је да се нада да ће квалитетна сарадња са Удружењем „Адра“ БиХ наставити и убудуће

Она је том приликом свим грађанима општине Рудо у своје лично име и у име чланова удружења пожелила срећне новогодишње и божићне празнике.