Javni oglas za dostavu redova vožnje u linijskom prevozu lica na usklađivanje i registraciju za područje opštine Rudo

Odjeljenje za privredu, finasije, prostorno uređenje i inspekcijske poslove opštine Rudo objavljuje Javni   oglas za dostavu redova vožnje u linijskom prevozu lica na usklađivanje i registraciju za područje opštine Rudo.

Obavještavamo sve zainteresovane prevoznike registrovane za linijski prevoz putnika da u periodu od 17.01. do 10. februara 2018. godine  dostave Odjeljenju za privredu, finasije prostorno uređenje i inspekcijske poslove opštine Rudo  redove vožnje ili redove vožnje sa izmjenama u obliku forme koja je propisana Pravilnikom o registraciji redova vožnje (Sl.glasnik Republike Srpske 70/14 i 87/15).

Tekst oglasa