Podjeljeni paketići štićenicima dnevnog zbrinjavanja

Kao i ranijih i ove godine opština Rudo je povodom praznika obezbijedila poklon pakete za štićenike dnevnog zbrinjavanja CSR Rudo.

opstina

U četvrtak  28.12 djecu i mlade posjetio je Dragan Jovanović, načelnik za Odjeljenje za opštu upravu društvene djelatnosti i ovom prilikom družio se sa djecom i mladima i uručio im poklone. Ovom prilikom razgovarali smo o trenutnim i budućim aktivnostima i saradnji.  bjekaNakon ove posjete štićenici Centra pogledali su predstavu „Mala Milena“  koju su mladi glumci iz našeg grada, zajedno sa profesorom Bojanom Bjelićem prilagodili i izveli u svečanoj sali Doma kulture. Nakon toga u prostorijama Centra, svi zajedno su uživali u druženju uz muziku.sds

U srijedu 27.12. djecu i mlade u Centru posjetili su predstavnici Srpske demokratske stranke opštinski odbor Rudo. Ovom prilikom predsjednik stranke gospodin Savo Subotić uručio je štićenicima materijal za rad na radionicama kao i slatkiše. Predstavnici stranke su se uz druženje sa radnicima i štićenicima bliže upoznali sa dosadašnjim radom i dogovorili sadarnju u budućnosti.

Pored navedenih poklone za nastupajuće praznike  za djecu i mlade u  dnevnom zbrinjavanju  donirali su:

CSR – higijenske pakete,

Savjet mladih i lokalni tim ASU BiH

Mira Jašević

Pčelari: Zoran Đurović, Miloje Ćetković, Bogdan Novaković

ADRA BiH

CK Rudo

Pekara Klas – doručak i koverte sa novcem

Knjižara „NApredak“

Šumsko gazdinstvo Rudo

Predstavnici navedenih institucija i organiѕacija posjetili su nas i uz druženje i zabavu u skladu sa svojim mogućnostima obradovali djecu i mlade za nastupajuće praznike.