Oglas o davanju u zakup zemljišta putem usmenog javnog nadmetanja-licitacije

Opština Rudo daje pod zakup putem usmenog javnog nadmetanja-licitacije, zemljište  označeno kao dio k.č.broj 215, upisano u List nepokretnosti broj 494 KO Štrpci, ukupne površine 2000 m2.

Licitacija za predmetne nepokretnosti održaće se dana 30.03.2018. godine sa početkom u 11 časova u kancelariji broj 15 u zgradi opštine Rudo.

Početna cijena za dodjelu u zakup lokacije  iznosi 0,01 KM/m2.

Predmetna lokacija izdaje se u zakup privremeno, na vremenski period od 4 godine, uz mogućnost produženja istog, a najkasnije do privođenja zemljišta namjeni, koja je predviđena planskim aktom.

Učesnici licitacije su obavezni položiti kauciju na ime obezbjeđenja učešća u javnom nadmetanju, u iznosu od 20,00 KM za lokaciju za koju licitiraju, na blagajni opštine Rudo, do početka licitacije.

Oglas