Za sedam dana počinje Sajam domaćih proizvoda Rudo 2018

Organizacioni odbor Sajma domaćih proizvoda Rudo 2018. vrijedno radi  na završnim pripremama za četvrti sajam koji je i ove godine privukao veliki broj izlagača iz Srbije, Crne Gore i BiH.

Sajam će se održati od 22. do 24. marta. 2018. godine na trgu u Rudom.

U okviru prodajno-izložbenog dijela, od velikog broja izlagača iz Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine, posjetioci sajma mogu da očekuju raznovrsnu ponudu proizvoda ručne radinosti,  hrane i pića, meda i ljekovitog bilja,  ručno izrađenih odjevnih predmeta, predmeta za domaćinstvo i unikatnih suvenira koji nose pečat domaćeg, tradicionalnog i koje odlikuje kvalitet.

Pored prodajno-izložbenog dijela, sada već sastavni dio sajma je i kulturno – umjetnički program, u okviru kojeg će prvog dana sajma biti predstavljeni običaji i tradicija ovih krajeva, dok će drugog dana sajma biti održana predstava humanitarnog karaktera „Džon Smit princeza od Velsa“, u izvođenju Amaterskog pozorišta iz Rudog.

Za kupce na sajmu, od izlagača i velikog broja sponzora sajma biće osiguran bogat fond nagrada.

Sajam organizuje Javna ustanova za turizam i sport Rudo u saradnji sa širim organizacionim odborom kojeg čine predstavnici javnih ustanova iz Rudog, lokalne samouprave, nevladinih organizacija i preduzetnika.

Ne propustite da posjetite Sajam domaćih proizvoda Rudo 2018.