ODRŽAN MEMORIJALNI TURNIR U MIOČU

Dana, 20. maja 2018. godine, održan je 9. memorijalni turnir u malom fudbalu „Vladan Stanković“ u Mioču.

Učešće u ovogodišnjem turniru uzelo je 6 ekipa iz regiona.

Pobednik je ekipa „Quorum“, koja je u finalu turnira slavila nakon boljeg izvođenja sedmeraca (penala) nad ekipom „Lovac“. U regularnom toku utakmice rezultat je bio 0:0, a nakon penala Quorum – Lovac 2:1. Treće mjesto je zauzela ekipa „Vladan Stanković“. Za najboljeg igrača turnira proglašen je igrač iz pobedničeke ekipe – Nemanja Totić.

Pored turnira u malom fudbalu, održan je turnir u stonom tenisu. Treće mjesto je zauzeo Milosav Vajić, drugo mjesto je zauzeo Njegoš Đuričić koji je poražne u finalu rezultatom 3:0 od osvajača turnira u stonom tenisu je Miodrag Mićo Stojanović iz Kopača.

Posećenost od strane publike je bila solidna. Pobednicima turnira su uručeni pehari i novčane nagrade, dok su za prva tri osvojena mjesta dodjeljene plakate.

Ovogodišnji sponzori turnira su: Opština Rudo, Stanišić Borisav, Stanić Bojan, Totić Mitar i Stanković Ivan.