Рок раскршће

Остало је још 4 дана до  рок спектакла РОК РАСКРШЋЕ! Наступиће бендови из Сарајева, Источног Новог Сарајева, Вишеграда, Горажда, Вареша, Ужица и Рудог.

Такмичење ће се одржати од 30. јуна – 1. јула 2018. године  на Тргу у Рудом са почетком у 20 часова.

Организатори ЦОД “Луна” Рудо у сарадњи са ЈУ Туризам и Спорт Рудо, ЈУ ЦКПД Просвјета Рудо и Рафтинг клуб „Валине“ Рудо.

Организацију “РОК РАСКРШЋА – Такмичење неафирмисаних бендова, Рудо 2018” је подржала Општина Рудо и Стална радна група за регионални рурални развој (SWG) у Југоисточној Европи у оквиру Пројекта “Рурални развој кроз интегрисано управљање шумским и водним ресурсима у југоисточној Европи: Перспективе руралног развоја: квалификовање, реинтеграција и (само) запошљавање“ који спроводи у партнерству са немачком агенцијом за међународну сарадњу (ГИЗ) уз финансијску подршку њемачког федералног Министарства за економски развој и сарадњу (БМЗ).