Rok raskršće

Ostalo je još 4 dana do  rok spektakla ROK RASKRŠĆE! Nastupiće bendovi iz Sarajeva, Istočnog Novog Sarajeva, Višegrada, Goražda, Vareša, Užica i Rudog.

Takmičenje će se održati od 30. juna – 1. jula 2018. godine  na Trgu u Rudom sa početkom u 20 časova.

Organizatori COD “Luna” Rudo u saradnji sa JU Turizam i Sport Rudo, JU CKPD Prosvjeta Rudo i Rafting klub „Valine“ Rudo.

Organizaciju “ROK RASKRŠĆA – Takmičenje neafirmisanih bendova, Rudo 2018” je podržala Opština Rudo i Stalna radna grupa za regionalni ruralni razvoj (SWG) u Jugoistočnoj Evropi u okviru Projekta “Ruralni razvoj kroz integrisano upravljanje šumskim i vodnim resursima u jugoistočnoj Evropi: Perspektive ruralnog razvoja: kvalifikovanje, reintegracija i (samo) zapošljavanje“ koji sprovodi u partnerstvu sa nemačkom agencijom za međunarodnu saradnju (GIZ) uz finansijsku podršku njemačkog federalnog Ministarstva za ekonomski razvoj i saradnju (BMZ).