Održana 16 radna sjednica Skupštine opštine Rudo

Dana 06.07.2018.godine, u maloj sali Doma kulture u Rudom, održana je 16. radna sjednica Skupštine opštine Rudo.

Na sjednici je na upražnjeno mjesto predsjednika Skupštine opštine Rudo imenovan odbornik Velibor Ćirović a izvršena su i druga imenovanja i razrješenja iz nadležnosti Skupštine opštine Rudo.

Pored imenovanja i razrješenja Skupština je razmatrala i usvojila Odluku o finansiranju projekata udruženja građana iz budžeta opštine Rudo za 2018.godinu i Odluku o platama funkcionera lokalne samouprave.

Takođe Skupština je primila na znanje i Informaciju o izvršenju budžeta za period 01.01.- 31.03.2018.godine.

Usvojeni akti biće dostupni javnosti na sajtu opštine Rudo na poziciji „službeni glasnici“ u „Službenom glasniku opštine Rudo“ broj 6/18.