Отворене 55. МОСИ у Прибоју

mosi

У Прибоју су 4. јула, свечано отворене 55. по реду Међуопштинске омладинске спортске игре.

Овогодишње игре, после свечаног дефилеа учесника, на реновираном Градском стадиону, покрај Лима, уз присуство неколико хиљада гледалаца, отворио је кошаркаш турског Фенербахчеа и репрезентативац Србије, Марко Гудурић, иначе рођени Прибојац.

mosi3

Током 4 дана, колико траје ова спортска манифестација,  у 15 спортских дисциплина такмичиће се око 2.300 спортиста из 29 општина, а током вечерњих сати, посјетиоци ове манифестације, моћи ће уживати у богатом забавном садржају, који су домаћини припремили ове године.

У сриједу на градском тргу, госте је забаваљао Сергеј Ћетковић, синоћ су посјетиоци уживали у наступу „Лексингтон бенд-а“, вечерас ће наступати Џенан Лончаревић а завршне вечери публику ће забављати Халид Бешлић.

На овогодишњим играма спортисти из Рудог ће се такмичити у фудбалу, одбојци, тенису, каратеу, риболову и у пара МОСИ.

mosi2