Na osnovu Sporazuma zaključenog između Opštine Rudo i humanitarnih organizacija „MAID“ i, LDSC broj: 128/18 a u cilju provođenja projekta pod nazivom „Projekat plastenika Rudo“ Načelnik opštine Rudo raspisuje: Javni poziv za predaju zahtjeva za dodjelu plastenika od 100 m2 sa dodatnom opremom putem sufinansiranja.

Pravo na učešće u navedenom projektu imaju socijalno i materijalno ugrožene osobe i mlade osobe sa područja opštine Rudo, koje posjeduju vlastito poljoprivredno zemljište ili zemljište u zakupu.

Kroz projekat će biti podjeljeno 20 plastenika.

Tekst javnog poziva sa obrascima zahtjeva za prijavu, mogu se preuzeti na info pultu opštine Rudo kao i na zvaničnoj veb stranici Opštine.

Zahtjev za dodjelu plastenika zajedno sa dokumentacijom potrebno je  predati u zatvorenoj koverti na pisarnicu Opštine Rudo, sa naznakom „Za javni poziv za dodjelu plastenika“, a rok za podnošenje prijava je 14 dana, od dana objavljivanja javnog poziva u sredstvima javnog informisanja opštine Rudo (TV Rudo), web stranici Opštine Rudo  www.opstinarudo.com  i  na oglasnoj tabli Opštine Rudo.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti u Odjeljenje za privredu, finansije, prostorno uređenje i inspekcijske poslove opštine Rudo, ili na broj telefona 058/711-164, svakim radnim danom od 07:00-15:00 sati.

Javni poziv ostaje otvoren do 12. oktobra 2018. godine do 15:00 sati.

Javni poziv

Prijavni obrazac